FAQ - Časté otázky

Kategórie
 
 
 
 
 

FAQ - Časté otázky


Je váš nábytok skutočne drevený?
Masívny smrek, buk, jaseň a dub sú dreviny z ktorých je náš nábytok vyrobený. Jedná sa vždy o čisté drevo. Pre dosiahnutie požadovanej konštrukčnej funkčnosti a vzhľadu sa na časť drevených veľkoplošných dielov používa drevená laťovka v kombinácii s kvalitnou prírodnou drevenou dýhou. Na zadné steny skríň a skrinkových výrobkov, dná šuplíkov a úložných priestorov pod postele,  používame drevenú preglejku, alebo HDF- drevovláknitú dosku a to v závislosti od typu a kolekcie nábytku. Drevotrieska sa v našom nábytku nikdy nevyskytuje !

Špecifiká masívu a údržba dreveného nábytku.
Masívne drevo stále „žije“, dýcha a prispôsobuje sa okolitému prostrediu . Je citlivé najmä na náhle zmeny vlhkosti prostredia. Vtedy mení svoje rozmery. V extrémne suchých priestoroch zosychá a môže prasknúť. Vo vlhkom naopak napúča a môže sa ohnúť. Povrchová úprava morením a lakovaním dokáže čiastočne toto pracovanie dreva obmedziť. Pri údržbe a čistení nábytku sa riaďte pokynmi v návode na údržbu priloženému k výrobku.

Aké sú dodacie doby?
Nábytok MVARIANT je vyrábaný na mieru podľa objednávky zákazníka. Štandardná dodacia doba je 6 až 10 týždňov od potvrdenia objednávky. Dodacia doba sa môže vo výnimočných prípadoch predĺžiť, ak sa vyskytnú nepredvídateľné okolnosti, ktoré výrobe znemožnia dodať výrobky v dohodnutom termíne. V závislosti na aktuálnom stave vyrobeného nábytku v našich predajniach a v centrálnom sklade si niektoré výrobky môžete kúpiť ihneď.
Zdravotné matrace sú dostupné ihneď, alebo vyrobené na mieru do 7 dní.

Doprava zakúpeného tovaru.
Každá z našich predajní spolupracuje s osvedčeným miestnym prepravcom , ktorý má skúsenosti s prepravou nábytku a v danej lokalite poskytuje najlepšie ceny. Dopravu Vám na požiadanie radi sprostredkujeme. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia